• Detail firmy

SPHERA restaurant

Základní popis

Jsme nekuřácká restaurace v kompletně bezbariérovém objektu, fung-shui interier. Klasická kuchyně s obědovým menu. Z restaurace přímo výhled na curlingové dráhy. V naší sportovní restauraci máte možnost pořádat firemní akce, teambuilding i oslavy.

Adresa

Komárkova 1299/12
148 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25477382

Výrobky, činnosti

Jsme nekuřácká restaurace

Klasická kuchyně s obědovým menu,v naší sportovní restauraci máte možnost pořádat firemní akce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 911 854
E-mail: info@sphera.cz
WWW: www.sphera.cz

Kontaktní osoba

Radovan Kropáč - Jednatel

Mobil: +420 777 235 124

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

U Hrušků s.r.o.

Cukrárna a kavárna U Hrušků v Havlíčkové Brodě nabízí pestrý sortiment dortů, zákusků, minizákusků, pohárů, svatebních buchtiček, teplých i studených nápojů. Tradice naší cukrárny sahá až do roku 1896. Přijďte k nám posedět u dobré kávy, ke které Vám připravíme něco sladkého. Těšíme se na Vás!

Pivovar Lužiny, s.r.o.

Zabýváme se výrobou vlastního piva a provozujeme minipivovar. Nedílnou součástí výrobny je pivovarská restaurace, pivní bar a sezónní terasa, kde máte možnost si v létě vychutnat grilovaného masíčka či uzené klobásy. Poté Vás provedeme pivovarem, ukážeme výrobní proces a ochutnáte naše speciality. Snažíme se, aby si zákazníci pobyt u nás užili.

Catering Zlatá Praha, s.r.o.

Provozujeme cateringovou společnost v Praze. Soustředíme se však nejenom na Českou republiku, ale působíme i v mnoha státech Evropy. Postaráme se o kompletní akce na klíč - rauty, bankety, koktejly, svatební hostiny a další. Máme vše potřebné vybavení a dodáváme profesionální gastronomické služby.