• Detail firmy

SPETECH TECHNOLOGY, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme tepelné čerpadlo země-voda, vzduch-voda, vzduch-vzduch, voda-voda, tepelné čerpaadlo, montáž tepelných čerpadel na klíč, solární panely COSMO, podlahové topení, rozvody topení, rekonstrukce topných systémů, topenářství, instalaterství

Adresa

U Parku 864
739 21 Paskov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26873125

Výrobky, činnosti

tepelná čerpadla

Kontaktní osoba

Libor Daněk - Jednatel

Mobil: 606 763 936
E-mail: spetech@spetech.cz
WWW: www.spetech.cz/kontakty.html

Pavel Kupka

Mobil: 774 531 864
Další firmy v oboru

DIRAN COMPANY s.r.o.

Dodáváme zařízení a chemii pro úpravu a předúpravu vod - pitné, technologické i odpadní vody. Nabízíme filtry, dávkovací čerpadla, kontroléry apod. Naše společnost rovněž navrhuje a realizuje úpravny vod s výjimkou ČOV. Součástí poskytovaných služeb je i odborný poradenský servis v oblasti úpravy a předúpravy vod.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

TOPITO s.r.o.

Společnost TOPITO s.r.o. byla založena v r. 1995, zapsána v OR u KS v Ostravě, oddíl C, vložka 8543. Činnost společnosti je plynofikace, montáže ÚT, rozvod vody, odpadů, kanalizace, zasklívání lodžií a balkónů systémem OPTIMI - KVADRO, systémem GLASA, THERMALUX. Dále pak montáže solárních panelů pro ohřev teplé vody a přitápění, montáže tepelných čerpadel a centrálních vysavačů REHAU VACUCLEAN.