• Detail firmy

SPEPS s.r.o.

Základní popis

Prodej, montáž, revize a servis bezpečnostních systémů a IT. Provádíme návrhy a realizaci kamerových systémů.

Adresa

Václavské náměstí 819/43
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  04125983
  • Služby

Výrobky, činnosti

Bezpečnost a ochrana

Kontaktní údaje

Telefon: +420 739 963 747
Telefon: +420 731 782 216
E-mail: pilat@speps.cz
WWW: www.speps.cz

Kontaktní osoba

MICHAEL SIKORA - Jednatel

ADAM PILÁT - Jednatel

Telefon: +420 722 740 843
Další firmy v oboru

Richter, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem systémů generálního klíče, čipových přístupových systémů, hotelových přístupových systémů a dalšího vybavení pro zabezpečení majetku. Dodáváme kování, zámky, cylindrické vložky do dveří, sejfy a další. Samozřejmostí je odborná montáž, servis a opravy.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

WICOM s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti ochrany majetku a osob. Zajišťujeme projekci, montáž a servis zabezpečovacích systémů. Montujeme systémy EZS, kamerové systémy, systémy kontroly vstupu apod. Zaměstnáváme pracovníky s odbornými znalostmi, kteří jsou pravidelně školeni a díky bohaté praxi v oboru nabízíme služby na vysoké úrovni. Neváhejte nás kontaktovat!