• Detail firmy

SPELTRONIC, s.r.o.

Základní popis

Vývoj a výroba mikroprocesorových systémů, softwaru pro řízení elektronických regulátorů dýchacích přístrojů s nucenou výměnou vzduchu

Adresa

Masarykova 1355/12
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25563262
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vývoj a výroba mikroprocesorových systémů

Vývoj a výroba mikroprocesorových systémů, softwaru pro řízení elektronických regulátorů dýchacích přístrojů s nucenou výměnou vzduchu

Kontaktní údaje

Telefon: 515 532 687
Fax: 515 532 686
E-mail: blansko@speltronic.cz
WWW: www.speltronic.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marek Šindelář - Jednatel

Mobil: +420 608 753 702

Ing. Josef Pazderka - Jednatel

Další firmy v oboru

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.