• Detail firmy

SpektraVision s.r.o.

Základní popis

Nabízíme termokamery, termokamery pro hasičské záchranné sbory a bezpečnostní složky, vysokorychlostní kamery a analyzátory elektrorozvodných sítí. Dále pak zakázkové měření a natáčení, odborné kurzy a školení, poradenství v termografii.

Adresa

Nupaky 128
251 01 Nupaky

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24769118
DIČ:  CZ24769118
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Termovizní kamery, termokamery

Termokamery pro měření v průmyslu, výzkumu a dalších odvětvích lidské činnosti, termokamery a monitorovací prostředky pro hasičské a záchranné složky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 600 647
Fax: +420 312 310 258
E-mail: info@spektravision.cz
WWW: www.spektravision.cz

Kontaktní osoba

Bc. Štěpán Svoboda - Jednatel

Další firmy v oboru

SAFIBRA s.r.o.

Nabízíme vývoj, výrobu a prodej produktů a ucelených řešení na bázi fotoniky, optiky a vláknové optiky. Zastupujeme renomované světové výrobce z výše uvedených oblastí. Navrhujeme zákazníkům optimální řešení dle jejich potřeb, zajišťujeme předprodejní, záruční a pozáruční servis a poskytujeme návrhy řešení a vývoj optických měřících systémů dle individuálních požadavků zákazníků.

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

Dana Vondrušková

Naše výtvarné studio je zaměřeno na ruční výrobu dekorací a dárkových předmětů z látky a papíru, textilních doplňků z merino vlny a hedvábí, originálních šperků, výrobků ze dřeva apod. Dále pořádáme různé workshopy a školení, kde Vás naučíme technikám patchworku, quiltingu, scrapbooku či barvení na hedvábí.