• Detail firmy

SpektraVision s.r.o.

Základní popis

Nabízíme termokamery, termokamery pro hasičské záchranné sbory a bezpečnostní složky, vysokorychlostní kamery a analyzátory elektrorozvodných sítí. Dále pak zakázkové měření a natáčení, odborné kurzy a školení, poradenství v termografii.

Adresa

Nupaky 128
251 01 Nupaky

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24769118
DIČ:  CZ24769118
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Termovizní kamery, termokamery

Termokamery pro měření v průmyslu, výzkumu a dalších odvětvích lidské činnosti, termokamery a monitorovací prostředky pro hasičské a záchranné složky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 600 647
Fax: +420 312 310 258
E-mail: info@spektravision.cz
WWW: www.spektravision.cz

Kontaktní osoba

Bc. Štěpán Svoboda - Jednatel

Další firmy v oboru

Přikryl, s.r.o.

Zabýváme se vedení účetnictví a daňové evidence. Nabízíme ekonomické a daňové poradenství. Specializujeme se na likvidaci a přeměnu společností. Zajišťujeme překlady v několika světových jazycích - angličtina, francouzština, španělština a portugalština.

PRHAS s.r.o.

Zabýváme se dodávkou hasicích přístrojů a kompletního příslušenství. Distribuujeme pěnové, práškové, vodní i sněhové hasicí přístroje, hydranty a hydrantové systémy, autonomní hlásiče požárů, sorpční látky apod. Zajišťujeme servis a revize hasicích přístrojů dle platné právní legislativy. Dodáváme tabulky požární ochrany a fotoluminiscenční únikové tabulky.

PLASCOL s.r.o.

Firma se zabývá velkoobchodním prodejem dezinfekčních prostředků a poradenstvím v oblasti dezinfekce, včetně vypracování dezinfekčních plánů. Dále máme v nabídce aplikační pomůcky k dezinfekčním prostředkům.