• Detail firmy

SPEED CAR, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní služby autoservisu, ručního mytí a čištění, pneuservisu. Servis a opravy zajišťujeme pro osobní a dodávková vozidla do 3,5t.

Adresa

Mojmírovo náměstí 2942/11A
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25595211
DIČ:  CZ25595211

Výrobky, činnosti

Mytí vozidel, čištění součástí

čištění - interiéry automobilů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 210 684
E-mail: info@speedcar.cz
WWW: www.speedcar.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Jurečka - Jednatel

Další firmy v oboru

KaP trans servis, s.r.o.

Jsme přepravní firma zabývající se přepravou zboží (balíky a palety) po většině vnitrostátní. A to dodávkovými vozidly převážně Iveco Daily, s nosností 1,5 t a kubaturou nákladu kolem 17m3. Nabízíme službu, která má VYTĚŽOVACÍ charakter.

SUZONEX s.r.o.

Naše firma se zabývá dovozem a prodejem pneumatik pro nákladní, stavební a zemědělskou techniku a taky protektory. Naše portfolio zahrnuje téměř všechny značky na českém trhu. Uděláme vám nabídku na základě vašich požadavků, druhu provozu a vozového parku. Většina pneu je skladem, rozvoz zajišťujeme vlastní dopravou nebo spediční firmou. Nabízíme také služby mobilního pneuservisu.

V.T.car servis s.r.o.

Nabízíme služby autoservisu a pneuservisu, provádíme karosářské opravy. Opravujeme veškeré běžné značky vozidel. Připravujeme vozidla na STK, včetně provedení. Zabýváme se rovněž prodejem náhradních dílů na vozidla Opel. Pro více informací o činnosti firmy navštivte naše webové stránky.