• Detail firmy

Special Securite Praha, s.r.o.

Základní popis

Bezpečnostní agentura zajišťující ochranu osobního a firemního majetku. Působíme od roku 1994 ve všech regionech ČR. Profesionálně, komplexně, ekonomicky. Fyzická ostraha, osobní ochrana, kamerové, bezpečnostní systémy, pohledávky, detektivní služby.

Adresa

Čínská 883/14
160 00 Praha 6 - Bubeneč

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62577581

Výrobky, činnosti

Bezpečnostní agentura

Bezpečnostní agentura zajišťující ochranu osobního a firemního majetku. Působíme od roku 1994 ve všech regionech ČR. Profesionálně, komplexně, ekonomi

Kontaktní údaje

Telefon: 224 314 506
E-mail: kuchar@spspraha.eu

Kontaktní osoba

Evžen Perlík - Jednatel

Mobil: 724 305 210
E-mail: kuchar@spspraha.eu
WWW: www.spspraha.eu/

Pobočky

Perlíková Radka
Kamenné Žehrovice 200
273 01 Kamenné Žehrovice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.