• Detail firmy

SPEA stavby s.r.o.

Základní popis

Nabízím stavební a výškové práce za pomoci horolezecké techniky. Provádím montáž a hydroizolace střech a střešních systémů.

Adresa

Boloňská 305
109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02657457

Výrobky, činnosti

Stavební a výškové práce, Hydroizolace

Nabízím stavební a výškové práce za pomoci horolezecké techniky. Provádím montáž a hydroizolace střech a střešních systémů.

Kontaktní údaje

E-mail: javora@speastavby.cz
E-mail: daniel.javora@seznam.cz
WWW: www.speastavby.cz

Kontaktní osoba

DANIEL JAVORA - Jednatel

Mobil: +420 603 461 010

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.

FORTIS velkoobchod CZ, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje montáž, demontáž a pronájem lešení značky PERI, dále pak montáž a demontáž bednění, a to jak stropního, tak i opěrného. Působíme po celé České republice.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.