• Detail firmy

SparkTECH s.r.o.

Základní popis

Nabízíme poskytování poradenských služeb v oblasti internetové komunikace a počítačových sítí, vytváření softwarových produktů a poskytování hostingových služeb.

Adresa

U Šípků 690/6
154 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24841455
DIČ:  CZ24841455
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Informační systémy

Vytváříme informační systémy na míru.Navrhneme optimální řešení dle potřeb Vaší společnosti nebo provedeme rozšíření stávajícího řešení dle požadavků.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 441 771
E-mail: info@sparktech.cz
WWW: www.sparktech.cz
Skype: sparktech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Hroch - Jednatel

Mobil: +420 777 441 771

Mgr. Ing. Petr Kašák - Jednatel

E-mail: petr.kasak@sparktech.cz
Další firmy v oboru

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.