• Detail firmy

Špaček plast, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme plastové nádrže - jímky, septiky a nádrže na dešťovou vodu. Dále vyrábíme vodoměrné šachty, šachty na vrt, pískové filtry, přečerpávací jímky

Adresa

Brněnská 58
674 01 Kožichovice

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29307287
  • Služby

Výrobky, činnosti

Septiky a jímky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 321 757
Mobil: +420 602 721 641
E-mail: info@septik-septik.cz
WWW: www.spacek-plast.cz
WWW: www.septik-septik.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Špaček - Jednatel

E-mail: info@spacek-plast.cz

Frederik Frey - Jednatel

Mobil: +420 601 368 616
Další firmy v oboru

VODASERVIS s.r.o.

Navrhujeme a vyrábíme úpravny pitné, průmyslové, kotelní a bazénové vody. Dodáváme nerezové tlakové filtry, nerezové nádrže, plastové nádrže na chemikálie, provzdušňovací věže, beztlaké akumulační nádrže, sklolaminátové filtry, filtrační trysky apod. Provádíme hydrogeologické práce a vrty.

AQUA ENVIRO s.r.o.

Naše společnost zajišťuje geologické průzkumné a projekční práce. Specializujeme se na inženýrskogeologické průzkumy, hydrogeologické průzkumy, průzkumy a monitoring starých ekologických zátěží. Zabýváme se rovněž výstavbou a provozováním vodních zdrojů, retenčně vsakovacích systémů či sanací znečištění. Zajistíme výkon funkce balneotechnika a hydrogeologa u zdrojů přírodních minerálních vod.

ANTARES - AZV, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávky zařízení pro úpravu, filtraci a odvodnění kalů. Dodáváme obecní i průmyslové čistírny odpadních vod, úpravny vod, kalové koncovky, filtrační lisy či kompletní technologické linky a stroje. Nabízíme komplexní služby, od poradenství, zkoušek, vývoje, konstrukce a výroby až po dodávky a servis zařízení.