• Detail firmy

Space4kids s.r.o

Základní popis

Firma nabízející kompletní řešení dětských pokojů od návrhu interiéru, až po realizaci. Kvalitní designový nábytek španělské firmy bm2000, jež je ve své zemi lídrem ve výrobě a distribuci dětských pokojů.

Adresa

Poděbradská 777/9e
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24766542

Výrobky, činnosti

dětský nábytek, dětské pokoje, studentské pokoje

Firma nabízející kompletní řešení dětských pokojů od návrhu interiéru, až po realizaci. Kvalitní designový nábytek španělské firmy bm2000.

Kontaktní údaje

E-mail: konstiakr@seznam.cz
WWW: www. nabytek-bm2000.cz

Kontaktní osoba

Roman Konštiak

Mobil: +420 608 823 863
E-mail: konstiakr@seznam.cz
Další firmy v oboru

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.

Truhlářství Praha 8

Věnujeme se zakázkovému truhlářství. Vyrábíme bytový, kancelářský a zahradní nábytek z lamina i z masivu. Chcete-li vyrobit kvalitní interiérový nábytek, kuchyňskou linku, patro na spaní, pergolu či jiný truhlářský produkt, neváhejte se na nás obrátit. Nabízíme vstřícné jednání i ceny a splnění Vašich představ. Spokojený zákazník je pro nás prioritou.

Jan MUSIL

Naše truhlárna se specializuje na atypickou výrobu na zakázku. Vyrábíme a renovujeme dřevěný a čalouněný nábytek, kazetové dveře, špaletová okna, dřevěné schody a zábradlí, pergoly, zahradní domky apod. - vše od zaměření až po konečnou montáž. Součástí poskytovaných služeb jsou i sklenářské práce. Rámujeme obrazy, zasklíváme a opravujeme okna, dveře, skleníky. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.