• Detail firmy

SPACE COLOR s.r.o.

Základní popis

Provádíme mj. míchání barev, malířské práce či nátěry a lazurování. - autolaky, barvy, laky a emaily ve sprejích, ředidla, lepidla.

Adresa

Českobrodská 36
190 11 Praha 9 - Běchovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29007402
  • Služby

Výrobky, činnosti

Barvy a laky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 245 668
Telefon: +421 281 861 928
E-mail: info@spacecolor.cz
WWW: www.barvy-praha.cz

Kontaktní osoba

Ladislav Plavec - Jednatel

Ivo Chvátal - Jednatel

Mobil: +420 607 723 166
Další firmy v oboru

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).

Vemi color s.r.o.

Zabýváme se prodejem materiálů a vybavení pro autolakovny, truhlárny a pro průmysl. Nabízíme materiál pro lakování karosérií a opravárenské lakování, nářadí, barvy a laky na dřevo, brusivo, podkladový a pomocný materiál, interiérové barvy, fasádní systémy, stříkací techniku a mnoho dalšího.