• Detail firmy

SP stavební sdružení, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme dveře (protipožární, posuvné, skládací a bezpečnostní) a zárubně SAPELI. Dále prodáváme podlahy PARADOR (plovoucí laminátové a dřevěné), PVC Lino Fatra, Forbo Novilon a chemie zn. Thomsit a Bralep. Provádíme návrhy interiérů.

Adresa

Domažlická 1123/194
318 00 Plzeň 3 - Skvrňany

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26409488
DIČ:  CZ26409488

Výrobky, činnosti

protipožární, posuvné, skládací a bezpečnostní

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 385 240
E-mail: info@esspe.cz
WWW: www.esspe.cz

Kontaktní osoba

David Panuška - Jednatel

Mobil: +420 732 766 060
Další firmy v oboru

NIKOL - Kovovýroba a zámečnictví

Vyrábíme a montujeme sekční rolovací vrata FRAMI, vjezdové brány, garážová vrata, průmyslová vrata, závory firem Tousek Rakousko, Life, Digital Life, Trido. Provádíme zakázkové práce v oboru kovovýroba.

Jaromír Osvald - Truhlářské práce

Provozuji truhlářství. Zabývám se výrobou, prodejem a montážemi oken, dveří, kuchyňských linek, schodišť, vestavěných skříní, nábytku a dřevěných konstrukcí. Hledáte-li spolehlivého truhláře, neváhejte mě kontaktovat. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na stránkách firmy.

RESKO TACHOV s.r.o.

Jako velkoobchodní firma Vám nabízíme veškerý sortiment profilů. Na výběr máte z přechodových a schodových profilů různého materiálu (hliník, mosaz, ocel), schodišťových tyčí, dveřních zarážek, vrutů, příslušenství pro odborné položení podlahovin a mnoho dalšího. Není-li zboží k dispozici, rádi ho pro Vás objednáme. Snažíme se zákazníkům poskytnout ten nejlepší servis.