• Detail firmy

SOUKUP s.r.o.

Základní popis

Dodávka jednotlivých strojních zařízení. Návrh celých výrobních technologií pro výrobu eurooken, spárovky, opracování masivu dřeva. Technologie výroby nábytku, dveří.

Adresa

Šífařská 1/3
147 00 Praha 4 - Hodkovičky

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40615332
DIČ:  CZ40615332
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  5
Roční obrat:  20000000

Výrobky, činnosti

Strojní zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 403 110
Mobil: +420 602 361 060
E-mail: info@soukup.cz
WWW: www.soukup.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaroslav Soukup - Ředitel

Další firmy v oboru

M. L. Engineering & Consulting, s.r.o.

Zpracováváme projekty a posudky v oblasti statiky a dynamiky (vibrace, účinky větru, nárazy). Specializujeme se na energetické a průmyslové stavby. Stěžejní činnosti firmy je zpracování: posudků a návrhů základů strojů, projektů seismicky odolných konstrukcí budov, hodnocení složitých konstrukcí a budov pří mimořádném zatížení (exploze, nárazy či klimatické zatížení). Více na našich www stránkách.

STAVEBNÍ PROJEKCE architekt Mašek s.r.o.

Nabízíme kompletní projekční a architektonickou činnost. Zajišťujeme přípravu projektových dokumentací. Provádíme autorský dozor.

STATIKA AT s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti statiky se specializací na rekonstrukce půdních prostor, zděných budov a objektů. Součástí poskytovaných služeb je zpracování stavebně technických průzkumů, projektů pro návrh stavby a stavební povolení, prováděcích projektů, posudků a studií. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti společnosti.