• Detail firmy

Soudný Geo s.r.o.

Základní popis

Geodetická firma zabývající se službami v oblasti katastru nemovitostí a výstavby.Specializujeme se na vytyčování vlastnických hranic lesních pozemků.

Adresa

Žižkova 651
259 01 Votice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01610066
DIČ:  CZ01610066

Výrobky, činnosti

Služby v oblasti nemovitostí a výstavby

geometrické plány (pro kolaudaci a zápis do katastru nemovitosti)

Kontaktní údaje

E-mail: soudnygeo@gmail.com
WWW: www.soudnygeo.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Soudný - Jednatel

Mobil: +420 607 999 020
E-mail: soudnygeo@gmail.com
Další firmy v oboru

BNGEO, s.r.o.

Nabízíme vyhotovení geometrických plánů pro rozdělení a převody pozemků nebo pro zápis staveb a věcných břemen do katastru nemovitostí. Provádíme vytyčení vlastnických hranic včetně právních služeb. Zaměřujeme výškopisné a polohopisné plány jako podklad pro projekt. Vytyčujeme stavby a zaměřujeme jejich skutečné provedení.

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.

Miloslav Toušek GEO - MT

Činnost naší firmy je zaměřena na geodetické práce v regionu jižní Čechy. V rámci geodetického servisu zajišťujeme vytyčování hranic pozemků, zaměření staveb, geometrické plány, polohopisné a výškopisné plány, podklady pro projekty apod. Součástí poskytovaných služeb je poradenství. Disponujeme totální stanicí a GPS od firmy TRIMBLE, v kanceláři pracujeme s programy GROMA a MICROSTATION.