• Detail firmy

Šot Consult, s.r.o.

Základní popis

Komplexní služby daňové a účetní kanceláře. Nabízíme vedení účetnictví: daňová evidence, mzdy, personalistika, ekonomické a účetní poradenství.

Adresa

Palackého 98
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26349515
  • Služby

Výrobky, činnosti

účetnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 238 957
Telefon: +420 376 320 810
E-mail: karel.sot@tiscali.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Karel Šot - Jednatel

Další firmy v oboru

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

Ing. JIŘÍ ČÁP

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví. Zajišťujeme vedení účetnictví, daňové evidence, personální a mzdové evidence. Součástí našich služeb je rovněž daňové poradenství.

Agentura EPPO s.r.o.

Naše společnost sídlí v Plzni a poskytuje kompletní účetní servis. Zajišťujeme vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy, poradenství v oblasti daní, rekonstrukci účetnictví apod. Součásti našich služeb je rovněž zastupování klientů na úřadech. Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který naleznete na našich webových stránkách.