• Detail firmy

Sošková Sylva

Základní popis

Nabízíme externí vedení účetnictví, daňové evidence, mezd a personalistiky, zpracování daňových přiznání nebo zastupování na úřadech. Nabízíme pečlivou a kvalitní práce za příznivé ceny. Preferujeme individuální přístup ke každému klientovi.

Adresa

Bruzovice 62
739 36 Bruzovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65878311
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetní poradenství Frýdek-Místek, Havířov, Ostrava

Poskytujeme účetní poradenství. Nabízíme kompletní účetní poradenství a sestavení účetní závěrky, zpracování daňových přiznání nebo vypracování mezd.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 248 182
E-mail: sos.ucto@gmail.com

Kontaktní osoba

Sylva Sošková - Majitel

Telefon: +420 737 248 182
E-mail: ssoskova@skaccon.cz

Pobočky

S&K Accon servis s.r.o.
Bruzovice 264
739 36 Bruzovice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

SurTech CZ

Vedení účetnictví pro fyzické a právnické osoby, daňové evidence, ekonomické a finanční analýzy a zpracování mzdové agendy. Služby poskytujeme fyzickým i právnickým osobám z Ostravy a okolí.

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.