• Detail firmy

Sorbexstav s.r.o.

Základní popis

prodej - podlahy (dřevěné, laminátové, ...) pokládka - podlahy (dřevěné, laminátové, ...)

Adresa

Zenklova 43/131
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29411092
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej podlah, PVC.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 946 596
E-mail: sorbexstav@seznam.cz
WWW: www.sorbexstav.estranky.cz

Kontaktní osoba

JAROSLAV JOUGLÍČEK - Jednatel

Mobil: +420 777 946 596

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

TRUHLÁŘSTVÍ MAŘÍK

Nabízíme truhlářské a podlahářské práce. Zajistíme výrobu nábytku, schodů, kuchyní, dveří, oken a podlah. Dále pak dopravu a montáž. Vzhled výrobků je maximálně přizpůsoben představám zákazníka. Pro lepší představu je možné dodat konstrukční výkres.