• Detail firmy

Sora Forme s.r.o.

Základní popis

Stavební činnost:Stavby na klíč,Provádění,opravy a rekonstrukce objektů pozemního stavitelství,Provádění výstavby objektů pozemního stavitelství,Demolice,Provádění a opravy inženýrských sítí,Tesařské práce a truhlářské práce,malířské,natěračské práce

Adresa

Primátorská 296/38
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24167100

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Komlplexní služby od A do Z.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 186 331
E-mail: zdfiala@seznam.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Fiala - Generální ředitel

Mobil: +420 602 186 309
E-mail: zdfiala@seznam.cz

Alena Antlová - Jednatel

Mobil: +420 725 114 816

. Antl

Mobil: +420 602 186 300
Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem luxusních švýcarských designových krbů, krbových kamen Attika, moderních zahradních krbů, kachlových kamen, kvalitních krbových vložek Rüegg, plynových krbů, kachlových kuchyňských sporáků a keramických kachlí. Vytvoříme pro Vás návrh krbu a zrealizujeme jeho výrobu. Dodáváme krby teplovzdušné, sálavé, hypokaustové s ohřevem vody teplovodními výměníky přímými i nepřímými.