• Detail firmy

ŠOPOROVI s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na prodej zdravotní a kožené obuvi. Součástí našeho sortimentu je též nabídka punčochového zboží, deštníků,tkaniček, školních batohů aj.

Adresa

Hodějovská 313
198 00 Praha 9 - Kyje

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27947297
DIČ:  CZ27947297

Výrobky, činnosti

Obuv

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 869 516
Mobil: +420 777 032 949
WWW: www.pohodlna-obuv.cz/

Kontaktní osoba

Soňa Šoporová - Jednatel

Lucie Machová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

CADENZA s.r.o.

Společnost CADENZA se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů. Specializuje se na profesní oděvy pro lékaře a zdravotníky. Produkuje kvalitní pánské i dámské pracovní oděvy - košile, haleny, kalhoty, sukně, šaty mikiny a vesty.

PÍCHA Safety, s.r.o.

Osobní ochranné pracovní pomůcky – prodej a zakázková výroba firemních pracovních oděvů včetně potisku a výšivky loga. Pracovní oděvy, pracovní obuv, rukavice, kompletní sortiment OOPP, drogerie. Servis a slevy pro firmy, EN ISO 9001, náhradní plnění.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.