• Detail firmy

Sopat CZ, s.r.o.

Základní popis

Společnost sopat cz, s.r.o. vznikla v roce 2000, jako firma zabývající se střešními izolacemi u veškerých typů střech v oblasti celé České republiky, především na území Moravy.

Adresa

Mladeč-Sobáčov 3
783 21 Mladeč

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25857282

Výrobky, činnosti

Návrhy a realizace střešních systémů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 347 072
Fax: +420 585 347 072
E-mail: sopatcz@tiscali.cz
WWW: www.sopat.cz

Kontaktní osoba

Milan Svoboda - Jednatel

Mobil: +420 723 767 877
Další firmy v oboru

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.