• Detail firmy

SONNEK ENGINEERING s.r.o.

Základní popis

Stroje, zařízení a součásti - prodej stavba - technologická zařízení Čerpací technika - prodej dodávka - čerpací technika

Adresa

Pražská 316
252 30 Řevnice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28186087

Výrobky, činnosti

Čerpadla

Kontaktní údaje

WWW: www.sonnek.com

Kontaktní osoba

Jiří Vitoušek - Jednatel

Mobil: +420 776 390 410
Další firmy v oboru

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.

Jan Zahradník

Studnařskou činností se zabýváme již více než 10 let. Specializujeme se na opravy a čištění kopaných studní, instalace a opravy ručních pump, zajišťujeme dodávky, montáž a výměny čerpadel. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž čerpací zkoušky včetně protokolu a kompletních rozborů pitné vody. Ceník naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací nás kontaktujte.

VISBETO, s.r.o.

Dodáváme vibrační techniku, zavážecí vozy a další zařízení pro stavebnictví. Jsme přímým výrobcem a dodavatelem. Kromě toho našim zákazníkům nabízíme zakázkovou výrobu v oborech zámečnictví a sváření.