• Detail firmy

Sonis, s.r.o

Základní popis

prodej výpočetní techniky pro běžné i náročné uživatele, zpracováváme daňovou evidenci, jednoduché a podvojné účetnictví živnostníkům, malým a středním firmám, včetně mezd, zpracování daní a daňových přiznání. Zabýváme se dodávkou pokladních systémů,

Adresa

Lužec nad Cidlinou 74
503 62 Lužec nad Cidlinou

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62027026

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 260 787
E-mail: sonis@sonis.cz
WWW: www.sonis.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Bělík - Jednatel

Mobil: +420 739 351 333

Vlastimil Šoufek - Jednatel

Další firmy v oboru

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

Hana Sítková

Specializujeme se na vedení účetnictví a mzdové agendy. Poskytujeme účetní služby pro fyzické osoby a právnické osoby. Nabízíme zpracování DPPO, DPFO, DPH, silniční daně a další.

UNICODE SYSTEMS, s.r.o.

Více než 20 let zkušeností v oblasti petrolejářského průmyslu. Projektové řízení a rozvoj systémů pro veřejné a soukromé čerpací stanice. Řízení a integrace head-office systémů a systémů platebních karet pro sítě čerpacích stanic. Karetní systémy pro čerpací stanice. Konstrukce, produkce venkovních platebních terminálů. Servis, hot-line, systémová podpora.