• Detail firmy

SOLUMED, spol. s r.o.

Základní popis

SOLUMED spol s.r.o. nabízí pronájem a prodej značkového ručního nářadí a příslušenství pro většinu řemeslných profesí.Ze služeb dále nabízíme záruční i pozáruční servis a opravy ručního nářadí značek Bosch, Makita, Dolmar, Milwaukee, Narex, AEG.

Adresa

Dukelská 48/7
614 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47911026
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ruční nářadí a příslušenství.

Kontaktní údaje

E-mail: solumed@shop1.cz
WWW: www.solumed.shop1.cz

Kontaktní osoba

PharmDr. Radim Kučerovský - Jednatel

Mobil: +420 721 713 779
E-mail: solumed@shop1.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.

Naše společnost byla založena v roce 1998 jako oficiální importér profesionálního ručního nářadí značky KRAFTWERK. V dnešní době jsme prodej zboží rozšířili i o jiné značky. V naší nabídce si můžete vybrat mezi nářadím ručním, elektrickým, pneumatickým, zahradní nebo kotevní technikou a dalším potřebným nářadím pro Vaši práci či koníčka. Neváhejte navštívit naše webové stránky a vyberte si sami.

POOR - TRADE, v.o.s.

Specializujeme se na dodávky stavebního a nábytkového kování či prodej domácích a zahradních potřeb. V našem sortimentu naleznete stavební kování, stavební závěsy, nábytkové kování, kuchyňské sady a soupravy nožů, zahradní potřeby, kuchyňské náčiní, nábytkové knopky a výsuvy, protiplechy, stavební bezpečnostní kování, kování pro tesaře, nářadí do lesa, nářadí na sníh, nábytkové úchytky apod.

CLARKSON CZ, s.r.o.

Nabízíme široký sortiment vysoce kvalitních obráběcích nástrojů a nářadí od renomovaných firem z celého světa.