• Detail firmy

SOLODOOR a.s.

Základní popis

Vnitřní dveře, zárubně, světlíky. Český výrobce. Vyrábíme a dodáváme interiérové dveře a obložkové zárubně. Nabízíme dveře dýhované, foliované, protipožární, protihlukové či posuvné.

Adresa

Nádražní 166/II
342 53 Sušice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25209779
DIČ:  CZ25209779
Rok založení:  2001

Výrobky, činnosti

Interiérové dveře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 376 503 716
Telefon: +420 376 503 723
Fax: +420 376 522 343
E-mail: prodej@solo.cz
E-mail: drevovyroba@solo.cz
WWW: www.solodvere.cz
WWW: www.dveresolo.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír David, CSc. - Člen představenstva

Ing. Martin Dozrál - Člen představenstva

Martin David - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Jaroslav Dienstpier - DIČI

Specializujeme se na výrobu a dodávky komponentů pro plastová okna a dveře. Vyrábíme kvalitní vyrovnávací a vymezovací zasklívací podložky a svařovatelné rohové spojky, které požívají mnozí výrobci oken a dveří. Provádíme mletí plastů na nožových mlýnech. Nadrcené suroviny mohou jít opět do výroby jako drť nebo jako regranuláty. Disponujeme mlýny různých velikostí, od minimlýnků až po velké mlýny.

Truhlářství DraMax s.r.o.

Nabízíme služby zakázkového truhlářství z masivu či lamina. Zajišťujeme výrobu kuchyňských linek, dřevěné schody a schodiště, dřevěné dveře, skříně na míru, půdní vestavby, dřevěné zahradní altány či dřevěné zábradlí. Provádíme repase nábytku a dveří.

ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ Josef Toman

Zabýváme se zakázkovou výrobou dveří, oken, schodišť a nábytku z masivu i lamina. Samozřejmostí je použití ABS hran. Dále se zabýváme výrobou vestavěných skříní s použitím kvalitní pojezdové mechaniky pro posuvné dveře. Provádíme i jiné truhlářské práce dle dohody. Garantujeme kvalitně odvedenou práci a rychlé dodací termíny. Nabízíme odbornou pomoc a především zajímavé ceny! Kontaktujte nás.