• Detail firmy

Solný spedice s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej chleba, housek, rohlíků a jemného pečiva.

Adresa

9. května 8
747 61 Raduň

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28284747
DIČ:  CZ28284747

Výrobky, činnosti

Pekárna

Kontaktní údaje

Telefon: +420 553 796 207
Mobil: +420 602 761 135
E-mail: odbyt@radunskapekarna.cz

Kontaktní osoba

Ing. Milan Solný - Jednatel

Milan Solný - Jednatel

Další firmy v oboru

CUKRÁŘSTVÍ ŘEHOVÁ & CULINARY

Jsme rodinnou firmou, která byla založena již r. 1990. Vyrábíme dorty, zákusky, cukroví, koláče, chlebíčky, slané tyčinky aj. Od r. 2009 nabízíme i bezlepkové výrobky a od ledna 2015 se zabýváme cateringem a kulinářskými výrobky teplé i studené kuchyně! Všechny produkty vyrábíme ručně za dodržení přísných hygienických a technologických požadavků. Kvalita a čerstvost výrobků je pro nás prioritou.

Frischmann Vyškov, spol. s r.o. - marcipánové figurky

Vyrábíme marcipánové figurky z pravého mandlového marcipánu. Náš sortiment zahrnuje ručně modelovaný marcipán, marcipán s ovocnou příchutí, marcipán s různými vtipnými nápady, exkluzivní dárková marcipánová balení apod. Jsme schopni dodat marcipán s motivy pro každou příležitost. Ukázku z naší výroby naleznete na našich webových stránkách.

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.