• Detail firmy

solit project, s.r.o.

Základní popis

Nabídka poradenských a konzultačních služeb v oblasti vedení projektů se specializací v oblasti ICT, implementace IT systémů.

Adresa

Bořivojova 824/29
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25146131

Výrobky, činnosti

vedení projektů se specializací v oblasti ICT

Nabídka poradenských a konzultačních služeb v oblasti vedení projektů se specializací v oblasti ICT, implementace IT systémů.

Kontaktní osoba

Marek Čáp - Jednatel

Mobil: +420 739 617 302
E-mail: info@solitproject.cz
WWW: p://www.solitproject.cz
Další firmy v oboru

FILABEL s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu elektronických modulů a průmyslové elektroniky. Zaměřujeme se na atypické elektronické aplikace, vývoj firmware, desky plošných spojů, vývoji hardwaru na zakázku a další. Uskutečnili jsme velké zakázky jako Temelín - dispečerské zařízení, Elektročas - České Dráhy a další.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

TFP universal a.s.

Zabýváme se výrobou fólií a lepicích pásek pro průmyslové využití. Zajišťujeme prodej speciálních strojů pro ražbu a výseky, používání UV technologie a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.