• Detail firmy

SolidKon CZ, s.r.o.

Základní popis

Nabídka služeb: Realizace strojních designů Jednoúčelové stroje a zařízení Plechové díly Svařence Ocelové a hliníkové konstrukce Katalogové listy náhradních dílů Převod výkresové dokumentace do 3D Zprostředkování výroby Tvorba NC kódů

Adresa

Podbřezí-Lhota Netřeba 11
518 01 Lhota Netřeba

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27481565

Výrobky, činnosti

Realizace strojních designů

Kontaktní údaje

E-mail: radek.pasta@solidkon.cz
WWW: www.solidkon.cz

Kontaktní osoba

Radek Pašta - Jednatel

Mobil: 608 740 876
Další firmy v oboru

WORKS L & W GROUP s.r.o.

Hlavní činností společnosti je především výroba, montáž a demontáž ocelových konstrukcí, montáž a demontáž technologických zařízení, průmyslového potrubí, nádrží a další technicko-inženýrské služby. Zajišťujeme rovněž servisní opravy při odstávkách. Provádíme svářečské a zámečnické práce. Pro více informací navštivte webové stránky naší společnosti, kde naleznete i reference a fotogalerii.

Jaroslav Kovalčík - Kvalitní regály

Specializujeme se na projekci, dodávku a montáž regálových systémů pro vybavení nejrůznějších skladových prostor. Nabízíme řešení kompletně na míru dle Vašich potřeb. Dodáváme vysoce kvalitní paletové regály, policové regály, konzolové regály, mobilní regály, páternosterové systémy, regálové prodejní systémy apod. Zabýváme se také výrobou dílenského nábytku.

Karel Boček - zámečnictví, pasířství

Zabýváme se zámečnickou výrobou a pasířstvím. Vyrábíme zábradlí, schodiště, litinové podstavce, interiérové prvky apod. Provádíme svařování a v kooperaci povrchové úpravy. Nabízíme sériovou výrobu.