• Detail firmy

Solich a Stavař - Fasády a zateplení budov

Základní popis

Zaměřujeme se na zateplení fasád pro rodinné domy a panelové domy. Provádíme nátěry fasád, zednické práce, vnitřní omítky, stropní podhledy, izolace a zateplení plochých střech, renovace panelových domů. Stavba a půjčovna lešení.

Adresa

Hutnická 249/6
747 20 Vřesina

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73069205

Výrobky, činnosti

Zaměřujeme se na zateplení fasád pro rodinné domy

Zaměřujeme se na zateplení fasád pro rodinné domy a panelové domy. Provádíme nátěry fasád, zednické práce, vnitřní omítky, stropní podhledy, izolace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 178 973

Kontaktní osoba

Jindřich Stavař - Majitel

E-mail: sas.zatepleni@seznam.cz
WWW: www.solichastavar.cz
Další firmy v oboru

JAPSTAV MORAVA s.r.o.

Zabýváme se výstavbou inženýrských sítí, vodohospodářských staveb, komunikací, chodníků, ČOV, septiků, čerpacích jímek. Nabízíme autodopravu - odvoz stavebních materiálů.

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

KUMAN spol. s r.o.

Zabýváme se poskytováním stavebních prací a realizací kompletních staveb na klíč včetně zpracování projektové dokumentace. Provádíme zemní práce, montáž sádrokartonových stěn a příček, výkopy septiků a studní, montáž ocelových konstrukcí, kladení střešních krytin a podlah, elektromontáže silnoproudu a slaboproudu, obklady a dlažby, montáž vodovodních a teplovodních rozvodů a mnoho dalšího.