• Detail firmy

SOLERTUS, s.r.o.

Základní popis

provádí - výživové poradenství kurzy a semináře - zdraví - výživa - cvičení

Adresa

Chittussiho 1001/9
710 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29458773
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pořádání cvičení, výživové poradenství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 606 074 789
E-mail: info@solertus.cz
WWW: www.solertus.cz

Kontaktní osoba

Ing. ALENA MELIŠOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 606 074 789
Další firmy v oboru

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

TCL Consulting, a.s.

Naše společnost se zaměřuje na dodávku informačních systémů a poskytuje služby v oblasti účetnictví a daní. Na trhu vystupujeme jako generální dodavatel informačních systémů na klíč. Nabízíme komplexní zajištění realizace, analýz, zavedení a servisu. Naše organizace Vám poskytuje i široké služby v účetnictví, daních a ekonomice. Zajišťujeme zpracování a vedení mzdové agendy a dalších.

František Uher

Poskytujeme komplexní služby v oblasti BOZP. Zajišťujeme školení BOZP, služby koordinátora BOZP, revize tlakových a zdvihacích technických zařízení, technické prohlídky manipulačních vozíků atd. V rámci naší činnosti vytváříme rovněž firemní předpisy a dokumentace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.