• Detail firmy

Soleg s.r.o.

Základní popis

Dodáváme ekologická tepelná čerpadla Panasonic Aquarea.Jsme výhradním distributorem fotovoltaických panelů Canadiansolar pro střední a východní Evropu

Adresa

Koperníkova 832/6
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28037651
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Tepelná čerpadla

Dodáváme ekologická tepelná čerpadla Panasonic Aquarea. Jsme výhradním distributorem fotovoltaických panelů Canadiansolar pro střední a východní Evropu, dodáváme REC Solar, Schutten, střídače Kostal, Fronius, Power One, Omnik a montážní konstrukce.

Kontaktní údaje

E-mail: info@soleg.cz
WWW: www.energiesoleg.cz

Kontaktní osoba

Ing. Filip Malán - Jednatel

Mobil: +420 723 600 024
E-mail: malan@soleg.cz
Další firmy v oboru

PEŠEK technology spol. s r.o.

Prodej a servis stříkacího zařízení Wagner. Nabídka vybavení lakoven a poradenství v oblasti aplikace barev, nátěrových systémů a stříkacích zařízení. Zaškolení obsluhy a údržby, opravy.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB

PERAX spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou investičních celků včetně návrhu technického řešení, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Dodáváme průmyslové chladicí stanice, filtrační stanice vody, čerpací stanice vody, výměníkové stanice vody, chemické úpravny vody, potrubní rozvody apod.