• Detail firmy

SOLE-NJ

Základní popis

Nabízíme pravidelný i jednorázový úklid firem, domácností, společných prostor bytových domů,mytíoken,předkolaudační úklid.Provádíme čištění koberců, čalounění, a čištění parou.

Adresa

Nerudova 300
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76582094

Výrobky, činnosti

Nabízíme pravidelný i jednorázový úklid firem

Nabízíme pravidelný i jednorázový úklid firem, domácností, společných prostor bytových domů,mytíoken,předkolaudační úklid.Provádíme čištění koberců

Kontaktní údaje

E-mail: sole-nj@seznam.cz
WWW: www.sole-nj.webnode.cz

Kontaktní osoba

Gabriela Kyzeková - Jednatel

Telefon: 775 272 148
E-mail: sole-nj@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UMYJEM TO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti mytí a čištění. Zaměřujeme se na mytí a čištění fasád, dlažby, teras, bazénů, střech, chodníků, příjezdových cest, pergol, hrobů a dalších.

Nano4people s.r.o.

Realizujeme samočistící nátěry fasád, zdí, střech, kulturních a historických památek i interiérů, a to včetně antigraffiti nátěrů fasád. Zajišťujeme distribuci samočistící nanotechnologie PROTECTAM FN.

ARDIGAS CZ, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti čerpacích stanic PHM. Zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce, opravy a revizní činnost čerpacích stanic a technologických zařízení ropných látek dle ČSN. Dodáváme a vyměňujeme výdejní stojany a řídící systémy, provádíme kontrolní měření. Zabýváme se čištěním nádrží a skladů ropných látek. Součástí našich služeb je i projekční a poradenská činnost.