• Detail firmy

SOLÁRNÍ SYSTÉMY, s.r.o.

Základní popis

Jsme výhradní dovozce a montážní firma solárních systémů AMK, nerezového spirálního potrubí WaterWay a ventilačních rekuperačních jednotek drexel.

Adresa

Nábřežní 475
664 71 Veverská Bitýška

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26227151

Výrobky, činnosti

dovozce a montážní firma solárních systémů AMK

nerezového spirálního potrubí WaterWay a ventilačních rekuperačních jednotek drexel.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 420 508
Mobil: +420 605 769 836
E-mail: info@solarnisystemy.com
WWW: www.solarnisystemy.com

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Tauš - Jednatel

Pobočky

Ing. Hana Hodinová
Slepá 6
357 51 Kynšperk nad Ohří

Okres: Sokolov
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.