• Detail firmy

SOLAREN, s.r.o.

Základní popis

Prodáváme a montujeme solární systémy - sluneční fotovoltaické elektrárny. Dodáváme solární panely pro výrobu elektrické energie a pro ohřev vody pro domácnosti, firmy a úřady. Realizace na klíč nebo dodáme stavebnicový systém pro montáž svépomocí.

Adresa

Dešenice 9
340 22 Dešenice

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28021657

Výrobky, činnosti

Prodáváme a montujeme solární systémy

-sluneční fotovoltaické elektrárny. Dodáváme solární panely pro výrobu elektrické energie a pro ohřev vody pro domácnosti,firmy a úřady

Kontaktní údaje

E-mail: solaren@seznam.cz
WWW: www.solarni-systemy.eu/solaren

Kontaktní osoba

Martin Pytel - Jednatel

Mobil: 608 608 882
Další firmy v oboru

LURON s.r.o.

Specialista na osvětlení pro bytové i komerční prostory. Zabýváme se vším, co s osvětlením souvisí, od návrhu až po realizaci. Know how naší společnosti je efektivní návrh na energetickou úsporu v oblasti osvětlení. Poradíme Vám s výběrem vhodného svítidla. Neváhejte se na nás obrátit.

SANI - TOP - GAS s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti topení - voda - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáž tepelných čerpadel, automatických kotlů na pevná paliva včetně přestaveb, solárních kolektorů. Instalujeme podlahové topení. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize a záruční i pozáruční servis topných systémů. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Stanislav Sedlák - SUTI

Provádíme instalatérské, topenářské práce a domovní instalace plynu. Zajišťujeme přestavbu kotlů na ekologické spalování. Dodáváme solární systémy v rámci programu Zelená úsporám.