• Detail firmy

Solar Elektron Czech, s.r.o.

Základní popis

Fotovoltaické elektrárny - projektování, realizace, instalace, revize i servis. Fotovoltaika - solární panely a elektrárny pro domácnosti i firmy. Nabízíme elektromontážní práce. Solární panely, měniče, montážní materiál - Šumperk, Olomouc, Brno.

Adresa

Nemocniční 1852/53
787 01 Šumperk

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28621000

Výrobky, činnosti

Fotovoltaické elektrárny, projektování, realizace.

Fotovoltaické elektrárny - projektování, realizace, instalace, revize i servis. Fotovoltaika - solární panely a elektrárny pro domácnosti i firmy.

Kontaktní osoba

Bohuslav Vařeka - Jednatel

Mobil: +420 608 121 040
E-mail: vareka@rps.cz
WWW: www.solar-elektron.cz
Další firmy v oboru

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.

PROINSTAL s.r.o.

Provádíme veškeré vodoinstalatérské a topenářské práce. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti ústředního vytápění pro bytové, občanské i průmyslové stavby. Zabýváme se rovněž solárním vytápěním. Dodáváme topně systémy, tepelná čerpadla, vodoinstalaci.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel