• Detail firmy

SOLANDIA INVEST s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby v oblasti realit, elektronické aukce, investice do nemovitostí, správa nemovitostí, architektura, design, development, energetika.

Adresa

Milady Horákové 116/109
160 00 Praha 6 - Hradčany

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24663590
DIČ:  CZ24663590
Rok založení:  2010
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kompletní realitní služby

Poskytujeme kompletní realitní servis při prodeji, koupi či pronájmu Vaší nemovitosti - kvalitní prezentace , právní servis, tržní odhad nemovitosti, energetický štítek, daňové přiznání k dani z převodu nemovitosti, návrh na vklad na katastr atd.

Kontaktní údaje

E-mail: info@solandia.cz
WWW: www.solandia.cz

Kontaktní osoba

Kateřina Reiglová - Prokurista

Mobil: +420 733 536 925
E-mail: info@solandia.cz

Ing. Robert Krechler - Jednatel

Další firmy v oboru

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.