• Detail firmy

Softbit software, s.r.o.

Základní popis

Dodávky stavebnicového ekonomického informačního systému SQL Ekonom pro střední firmy z oblasti výroby, služeb, obchodu a příspěvkových organizací.

Adresa

Nad Dubinkou 1634
516 01 Rychnov nad Kněžnou

Okres: Rychnov nad Kněžnou
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27473716

Výrobky, činnosti

Dodávky stavebnicového ekonomického informačního s

Dodávky stavebnicového ekonomického informačního systému SQL Ekonom pro střední firmy z oblasti výroby, služeb, obchodu a příspěvkových organizací.

Kontaktní údaje

Telefon: 494 532 202
E-mail: softbit@softbit.cz
WWW: www.softbit.cz

Kontaktní osoba

TOmáš Urban - Jednatel

Mobil: 603 449 244

TOmáš Urban - Jednatel

Další firmy v oboru

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.