• Detail firmy

Soft Education

Základní popis

Soft Education - partner pro Váš růst. Zajišťujeme komplexní firemní vzdělávání a poradenství, realizujeme otevřené i individuální kurzy. Mimo jiné se specializujeme na vzdělávání lékařů, zdravotní sester a ostatního zdravotnického personálu.

Adresa

Chelčického 1129/10
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87514958
DIČ:  CZ8551305774
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Soft skills / dovednostní kurzy

Praktické kurzy, které cíleně rozvíjí měkké dovednosti a podporují tak Váš úspěch v profesním i osobním životě. Kurzy probíhají interaktivní formou.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 549 572
E-mail: gabriela.sedlackova@softeducation.cz
WWW: www.softeducation.cz

Kontaktní osoba

Gabriela Sedláčková - Jednatel

Lenka Výborná - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

ARSAKTA

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti účetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Poskytujeme poradenství malým a středním firmám při vzniku společnosti i v jejím každodenním chodu. Zpracujeme daňovou evidenci, daňová přiznání a další. Věnujeme se digitalizaci a archivaci účetních záznamů. Zastoupíme Vás na úřadech a připravíme Vás na audit.

GENIUS AF LTD

Naše služby jsou zaměřeny na dvě oblasti, a to na registrace společností v Anglii a vedení účetnictví. V souladu se zákony pomáháme podnikatelům s vyhledáním optimálního daňového prostředí a odstraněním případných překážek, tak aby ve svém podnikání neprodělávali, ale vydělávali.