• Detail firmy

SOFREEN MONT, s.r.o.

Základní popis

Provádíme poradenství, prodej, montáž solárních kolektorů pro ohřev užitkové vody, bazénu a pro přitápění. Kombinace tepelných čerpadel, instalatérské, zednické a opravárenské práce. Registrováno v programu Zelená úsporám. Realizace po celé Moravě

Adresa

Ondřejova 489/13
772 00 Chválkovice

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28600851

Výrobky, činnosti

prodej, montáž solárních kolektorů :

pro ohřev užitkové vody, bazénu a pro přitápění

Kontaktní údaje

E-mail: zdenek.slesinger@sofreen.cz
WWW: www.sofreen.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Šlésinger - Jednatel

Mobil: 734 402 502
Další firmy v oboru

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.

Radek Vitner

Zajišťujeme realizace ústředního topení, rekonstrukce ústředního topení, kotelen a automatických kotlů na tuhá paliva. Rekonstruujeme rovněž koupelny a bytová jádra včetně rozvodů vody, plynu a topení. Zrekonstruujeme Vám kotelnu na kotlíkovou dotaci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Michal Taich

Původním povoláním jsem klempíř, ale již 5 let nabízím služby hodinového manžela. Tuto práci mám velmi rád a dělám vše proto, aby zákazníci byli s mými službami vždy spokojeni. Provádím řemeslnické a údržbářské práce, umyji okna, smontuji nábytek, postarám se Vám o zahradu. Nevíte si rady s kapajícím kohoutkem, výměnou baterie, přiděláním konzole či položením koberce? Neváhejte a kontaktujte mě!