• Detail firmy

SODES s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní detektivní služby. Nabízíme rozsáhlé zjišťování informací a důkazů včetně dokumentace, fyzickou ochranu osob (bodyguardi), vymáhání pohledávek, poradenství. Klademe důraz na rychlost, efektivitu a zachování diskrétnosti.

Adresa

Božetěchova 2826/36
612 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28282973

Výrobky, činnosti

Detektivní kancelář

- zjišťování informací a důkazů včetně dokumentace, fyzickou ochranu osob (bodyguardi), vymáhání pohledávek, poradenství

Kontaktní údaje

E-mail: info@sodes.cz
WWW: www.sodes.cz

Kontaktní osoba

Jiří Morong - Jednatel

Mobil: +420 603 527 165
Další firmy v oboru

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

DETEKTA s. r. o.

Specializujeme se na autorizované měření emisí. Poskytujeme ekologické poradenství. Realizujeme audity zdrojů znečišťování ovzduší, rozptylové studie, vypočítání poplatků za znečišťování ovzduší, ekologické odborné posudky apod. Zajišťujeme měření emisí, měření imisí, měření hlučnosti, ekologizace kotlů, seřízení plynových hořáků, měření a analýzu škodlivých látek.