• Detail firmy

SODAMODUL, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme poradenskou činnost z oblasti cestovního ruchu, hotelnictví a gastronomie. Zajišťujeme školení a tvorbu marketingových studií.

Adresa

Lysolajská 893
252 62 Horoměřice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25675451

Výrobky, činnosti

Poskytujeme poradenskou činnost z oblasti cestovní

Poskytujeme poradenskou činnost z oblasti cestovního ruchu, hotelnictví a gastronomie. Zajišťujeme školení a tvorbu marketingových studií.

Kontaktní údaje

Mobil: 728 297 296
E-mail: info@sodamodul.cz
WWW: www.sodamodul.cz

Kontaktní osoba

Ing. Blanka Sodomková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Dům techniky ČSVTS Kladno s.r.o.

Poskytujeme prostory ke vzdělávání a školení nebo pořádání konferencí. Pořádáme také motivační a rekvalifikační kurzy v nejrůznějších oblastech života a to po celém území České republiky. Více informací o aktuální nabídce kurzů naleznete na našich internetových stránkách.

Jiří Blín - JBservis

Poskytujeme poradenství v oblasti výběru nářadí, nástrojů a strojů pro kovozpracující a dřevozpracující firmy. Provádíme ostření nástrojů včetně povlakování.

LAFA a.s.

Nabízíme komfortní ubytování v okolí Prahy v hotelu Bouček. Pořádáme svatební hostiny, firemní teambuilding, promoční hostiny, rodinné oslavy apod. K dispozici je Vám hotelová restaurace. Nabízíme pronájem salónků. Plánujete rekreaci na Lipně? Poskytujeme ubytování v apartmánech v Lipně nad Vltavou. Apartmány jsou vhodné i pro rodinné ubytování, a to pro letní i zimní dovolené.