• Detail firmy

SOCRATTO, spol. s r.o.

Základní popis

Naše firma se zabývá interiérovými a exteriérovými pracemi, jako jsou malířské práce, lakýrnické práce, natěračské a úklidové práce. Po dohodě s klientem lze samozřejmě tyto práce rozšířit dle možností firmy.

Adresa

nám. Bratří Synků 473/9
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28163346

Výrobky, činnosti

Stevebnictví.

Provádíme malířské, natěračské a lakýrnické práce. Nabízíme stavební úpravy, elektroinstalace, úklidové práce a štukování.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 740 804
Mobil: +420 603 839 058
E-mail: kruber@socratto.cz
WWW: www.socratto.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Kruber - Jednatel

Další firmy v oboru

STARSTAV, s.r.o.

Realizujeme stavby nízkoenergetických a pasivních domů, rodinných domů a bytových domů na klíč. Zajišťujeme výstavbu infrastruktury - síťování pozemků nebo terénní úpravy.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.