• Detail firmy

SOCHOR PETR

Základní popis

Jako správná stavební firma umíme postavit projekt dle Vašich představ. Ať už se jedná o levný dům, kanceláře nebo třeba výrobní halu, jsme vám k dispozici.

Adresa

Skrýchov 2
391 75 Skrýchov u Malšic

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75850974
DIČ:  CZ8411161682

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce

Kontaktní údaje

E-mail: stavbysochor@seznam.cz
WWW: www.stavbysochor.webnode.cz

Kontaktní osoba

Petr Sochor - Generální ředitel

Telefon: 607 511 716
E-mail: stavbysochor@seznam.cz
Další firmy v oboru

Eko-Air.CZ s. r. o.

Zabezpečujeme dodávky a montáž rekuperace, vzduchotechniky a klimatizací. Realizujeme stavbu pasivních domů a jsme registrovaným dodavatelem v dotačním programu Nová zelená úsporám.

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.