• Detail firmy

SO - VA Praha, s.r.o.

Základní popis

Nabídka překladů z češtiny do ruštiny, vyučování, rusifikace www stránek, registrace na vyhledávacích serverech ruského internetu.

Adresa

Bouřilova 1109/1
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25622544

Výrobky, činnosti

Nabídka překladů z češtiny do ruštiny

Nabídka překladů z češtiny do ruštiny, vyučování, rusifikace www stránek, registrace na vyhledávacích serverech ruského internetu.

Kontaktní osoba

Sergey Zhelyabovskiy - Majitel

Telefon: +420 221 419 788
Mobil: +420 608 872 945
E-mail: so-va@seznam.cz
WWW: www.sweb.cz/so-va

ALEXEY DAVYDOV - Jednatel

Další firmy v oboru

Bc. Sabina Zlesák

Specializuji se na tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak. Zajišťuji rovněž překlady ze slovenštiny do češtiny. Překládám technické, obchodní, právní i reklamní texty, obecné texty z oblasti lékařství či kultury. Kancelář mám v Praze 8, objednávky přijímám e-mailem nebo telefonicky. Ceník překladů Vám zašlu na vyžádání, smluvním partnerům poskytuji slevy.

RNDr. Petr Bláha

Specializuji se na jazykové překlady z němčiny do češtiny, a to především na technické překlady. Dále zajišťuji jazykové překlady ze švédštiny do češtiny. Garantuji rychlé dodání. Ceny se odvíjí od náročnosti překladu, průměrná cena je 220,- Kč za normostranu. Neváhejte mě kontaktovat!

London Institute Praha, s.r.o.

Věnujeme se výuce cizích jazyků. Nabízíme výuku angličtiny pro firmy, jazykové pobyty v zahraničí, mezinárodní jazykové zkoušky, pomaturitní angličtinu, intenzivní jazykové kurzy apod. Zajišťujeme překlady do cizích jazyků - odborné jazykové překlady, expresní jazykové překlady a vícejazyčné překlady do cizích jazyků.