• Detail firmy

So group, s.r.o.

Základní popis

Strojírenská výroba, obrábění, opravy a renovace strojních dílů, prodejna železářství a také výroba kotevních prvků a patek pro kotvení dřevostaveb, dřevěných domků, altánků, dětských houpaček atd. Kotevní patky mají řádné certifikáty.

Adresa

Areál Jasno
763 12 Jasenná

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26941287
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Obrábění kovů, výroba a opravy strojních dílů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 452 712
Fax: +420 577 452 711
E-mail: petr.slacik@sogroup.cz
E-mail: info@sogroup.cz
WWW: www.sogroup.cz

Kontaktní osoba

Petr Sláčík - Majitel

Mobil: +420 775 307 215
E-mail: petr.slacik@sogroup.cz
Další firmy v oboru

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.