• Detail firmy

Snaggi, s.r.o.

Základní popis

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme komplexní úsporná LED řešení pro provozy, kde se často a dlouze svítí. Naše LED technologie je moderní a spoří. Garantujeme vám návratnost investic již za několik měsíců. Našimi hlavními produkty jsou LED zářivky

Adresa

Drobného 301
592 31 Nové Město na Moravě

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26953382

Výrobky, činnosti

vyrábíme a dodáváme komplexní úsporná LED řešení

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme komplexní úsporná LED řešení pro provozy, kde se často a dlouze svítí. Naše LED technologie je moderní a spoří.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 566 615 730
E-mail: info@snaggi.com
WWW: www.snaggi.com

Kontaktní osoba

Jiří Snašel - Jednatel

Mobil: +420 775 697 538
Další firmy v oboru

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.

Jiří Zitta - Š&Z sdružení

Specializujeme se na instalaci automatických závlahových systémů do zahrad, parků, skleníků, na terasy domů, sportoviště či golfová hřiště. Provádíme instalaci umělých živých plotů, zahradního osvětlení a další.