• Detail firmy

Snadnyweb.cz

Základní popis

Jsem pojišťovací poradce společnosti Generali. Zajišťuji zprostředkovatelskou a administrativní činnost. Nabízím vedení účetnictví.

Adresa

Dobrovského 595
664 61 Rajhrad

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66551439

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme kompletní propagaci firem

- produktů a osob, tištěné materiály, hosting a registrace domén. Zabýváme se logodesignem a webdesignem.

Kontaktní údaje

E-mail: sevcik@snadnyweb.cz
WWW: www.snadnyweb.cz

Kontaktní osoba

Lenka Ševčíková - Majitel

Telefon: 777 133 810
E-mail: sevcik@snadnyweb.cz
Další firmy v oboru

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.

MARAIS, s.r.o.

Nabízíme služby reklamní agentury. Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prezentace firem - reklamní kampaně, reklamní tiskoviny a akce. Organizujeme firemní akce a teambuildingy na míru, pronajímáme lodě a jachty po celém světě a zajišťujeme kapitánské a jachtingové kurzy.

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.