• Detail firmy

SNABYTEK COMPANY s.r.o.

Základní popis

Realizace interiérů na míru. Prodej a montáž kuchyní, schodů, dveří, zárubní, skříní, stolů, židlí, eurohranolů, altánů a pergol.

Adresa

Mírové náměstí 29
748 01 Hlučín

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28618203

Výrobky, činnosti

Realizace interiérů na míru.

Realizace interiérů na míru. Prodej a montáž kuchyní, schodů, dveří, zárubní, skříní, stolů, židlí, eurohranolů, altánů a pergol.

Kontaktní osoba

Jan Miketa - Jednatel

Mobil: +420 773 452 282
Mobil: +420 776 288 025
E-mail: info@snabytek.com
WWW: www.snabytek.com
Další firmy v oboru

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.