• Detail firmy

SMIV s.r.o.

Základní popis

SMIV s.r.o. je montážní stavební firma. Provádíme veškeré stavební práce: stavby rodinných domů a rekonstrukce bytů „na klíč“.

Adresa

U Hřiště 416
250 81 Nehvizdy

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26779994
DIČ:  CZ26779994
Rok založení:  2003

Výrobky, činnosti

SMIV s.r.o. je montážní stavební firma. Provádíme veškeré stavební práce: stavby rodinných domů a rekonstrukce bytů „na klíč“. Nabízíme své služby v oblasti správy a údržby nemovitosti. Provádíme montáž rozvodů vody a topení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 077 625
E-mail: tovt@seznam.cz
WWW: www.smiv.cz

Kontaktní osoba

Vasyl Tovt - Jednatel

Další firmy v oboru

Ondřej Silovský

Specializujeme se na rekonstrukce domů, bytů a bytových jader v panelových domech. Provádíme montáže sádrokartonu a minerálních podhledů. Zajišťujeme malování interiérů, lakýrnické práce, nátěry dveří a zárubní, nátěry fasád a drobné stavební práce. Nabízíme profesionální služby, úklid po dokončení prací je pro nás samozřejmostí. Neváhejte se na nás obrátit.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.