• Detail firmy

SMILE, s.r.o.

Základní popis

realizace - vzduchotechnika - klimatizace - tepelná čerpadla - působnost po celé ČR, Slovensku i zahraničí

Adresa

Náměstí 28. dubna 40
635 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63472538
  • Služby

Výrobky, činnosti

Klimatizace a vzduchotechnika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 003 373
E-mail: klimasmile@klimasmile.cz
E-mail: servis@klimasmile.cz
WWW: www.klimasmile.cz

Kontaktní osoba

LUBOMÍR JELÍNEK - Jednatel

Mobil: +420 777 003 373
Další firmy v oboru

Energy Control s.r.o.

Poskytujeme kompletní servis vzduchotechniky a klimatizace pro bytové, nebytové a průmyslové prostory. Nabízíme prodej, montáž a servis klimatizací, vzduchotechniky a tepelných čerpadel. Zajišťujeme veškeré servisní úkony - rekuperace na míru, měření a regulace, výměny vzduchových filtrů, servis plynových kotlů, revize požárních klapek, zaregulování vzduchotechniky, revize úniku chladiva apod.

KOMFORTKLIMA PLUS, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní dodávky vzduchotechniky a klimatizace, od projektování až po samotnou realizaci, včetně projekce a výroby některých komponent. V oblasti vzduchotechniky a klimatizace máme letité zkušenosti, naše společnost získala v roce 1995, jako jedna z prvních v České republice, certifikaci na výpočty a výrobu tlumičů hluku. Kontaktujte nás a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.